Oferta

Poznaj naszą kompleksową ofertę
obsługi Twojej firmy!

Wirtualne biuro

Wirtualne biuro z siedzibą w Baltiq Plaza przy ul. Świętojańskiej 43 w Gdyni to prestiżowy adres w Trójmieście, idealna siedziba dla Twojej Firmy oraz profesjonalne usługi towarzyszące dostosowane do potrzeb Twojej Firmy. W zakresie pracy wirtualnego biura gwarantujemy: najwyższy poziom kompleksowej obsługi biurowej, udostępniamy adres, oferujemy obsługę sekretariatu.

Coworking

Biurko, które czeka na Ciebie codziennie. Możesz korzystać z niego regularnie albo wracać w chwili, w której tego potrzebujesz. Biurka coworkingowe znajdują się w kameralnym pomieszczeniu, z otwieranymi oknami, zapewniającymi naturalne dzienne światło, ze stałym i szybkim dostępem do internetu, a także możliwością korzystania z drukarki i skanera.

Prywatne biura

W pełni serwisowane własne biuro ze wsparciem asystenta biura, dostępem do urządzeń biurowych oraz internetem w cenie. Wynajmujesz kiedy chcesz, pracujesz kiedy tego potrzebujesz, bez obowiązku wiązania się umową czy kaucją. Prywatne biuro na wyłączność gwarantuje najwyższy komfort pracy, otwierane okna, światło dzienne oraz w pełni wyposażoną kuchnię, w której zawsze znajdziesz pyszną kawę i herbatę.

Sala spotkań

4 osobowa aala spotkań to przestrzeń zaprojektowana z myślą o kameralnych spotkaniach, idealna na prezentację, rekrutację lub każdą inną rozmowę czy poradę. Jest wyposażona w stół konferencyjny dla 4 osób oraz flipchart.

Sala konferencyjna I

Nowoczesna klimatyzowana sala dla 8 uczestników, przeznaczona do spotkań z klientem, szkoleń, prezentacji oraz innych spotkań dla potrzeb Państwa firmy w prestiżowej lokalizacji. Jest wyposażona w stół konferencyjny typu „beczka” z wygodnymi fotelami, monitor wielkoekranowy 46’ z wyjściem HDMI oraz flipchart.

Sala konferencyjna II

Nowoczesna klimatyzowana sala dla 12 uczestników, z dużymi otwieranymi oknami oraz balkonem, przeznaczona do spotkań z klientem, szkoleń, prezentacji oraz innych spotkań dla potrzeb Państwa firmy w prestiżowej lokalizacji. Jest wyposażona w stół konferencyjny typu „beczka” z wygodnymi fotelami, monitor wielkoekranowy 65’ z wyjściem HDMI, projektor multimedialny, ekran oraz flipchart.

Usługi dodatkowe

Wspólnie z zespołem osób posiadającymi bogate doświadczenia zawodowe w zakresie przepisów prawa podatkowego oraz radców prawnych pragniemy zaproponować Państwu szeroki zakres usług obejmujących:

01
usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych;
02
doradztwo prawne (prawo gospodarcze, cywilne i handlowe);
03
kompleksowe przeglądy spółek (usługi due diligence) pomagające potencjalnym inwestorom w decyzji o zakupie udziałów w tychże spółkach;
04
doradztwo przy wycenach i właściwym ujęciu w księgach wszelkich instrumentów finansowych;
05
doradztwo przy sporządzaniu skonsolidowanych sprawozdań finansowych grup kapitałowych o dowolnym stopniu złożoności (również wielonarodowych);
06
usługi zarządzania majątkiem (usługi private wealth management) dla osób zamożnych obejmujące: zarządzanie portfelami inwestycyjnymi , optymalizację podatkową i planowanie spadkowe;
07
usługi doradcze związane z zarządzaniem portfelem inwestycyjnym;
08
usługi przy wyborze optymalnych struktur finansowania;
09
doradztwo przy wyborze optymalnych projektów inwestycyjnych;
10
doradztwo dotyczące optymalnych zabezpieczeń ryzyka kursowego dla przedsiębiorstw, osiągających większość przychodów w walutach obcych i ponoszących większość kosztów w złotych (bądź na odwrót).

Inne usługi

Image

Przesyłanie korespondencji poza pakietem do 20 szt. na adres wskazany na terenie RP – raz w miesiącu – 49,00 PLN

Wysyłanie zleconej korespondencji tradycyjną pocztą na terenie:

  • do 5 listów jednorazowo: koszt znaczka pocztowego wg taryfy Poczty Polskiej + 29,90 PLN (obejmuje usługę prowadzenia książki nadawczej dla przesyłek poleconych)
  • od 5 do 10 listów jednorazowo: koszt znaczka pocztowego wg taryfy Poczty Polskiej + 39,90 PLN (obejmuje usługę prowadzenia książki nadawczej dla przesyłek poleconych)
  • od 10 do 30 listów jednorazowo: koszt znaczka pocztowego wg taryfy Poczty Polskiej + 49,90 PLN (obejmuje usługę prowadzenia książki nadawczej dla przesyłek poleconych)
  • powyżej 30 listów jednorazowo: koszt znaczka pocztowego wg taryfy Poczty Polskiej + opłata ustalana indywidualnie

Odbiór zleconej korespondencji na poczcie – 60,00 PLN

Przechowywanie przesyłek w biurze Worq powyżej 500 gr od 6 dnia roboczego: 5,00 PLN za każdy dzień kalendarzowy

Usługa drukowania/kopiowania format A4 (cz-b) – 0,90 PLN za stronę , 1,80 PLN za wydruk dwustronny

Usługa drukowania/kopiowania format A3 (cz-b) – 2,40 PLN za stronę , 4,50 PLN  za wydruk dwustronny

Skanowanie poza pakietem 0,50 PLN

Zapewnij kompleksową i profesjonalną obsługę swojej firmie!

Image

więcej niż biuro

Jesteśmy dla Twojego biznesu. Rzetelni, skuteczni, wytrwali i kreatywni, zorganizujemy wszystko czego potrzebować będzie Twoja firma dziś, jutro, za rok!

Kontakt

ul. Świętojańska 43/23 (Baltiq Plaza)
wejście od ul. Wybickiego, 2 piętro
81-391 Gdynia
biuro@worq.pl
+48 504 436 437